Stroiki bożonarodzeniowe dla firm – inspiracje

Cykl: dekoracje świąteczne do biura

Szukasz sposobu na efektowne wprowadzenie świątecznego, ciepłego nastroju do Twojego biura? Taki efekt bez wątpienia zagwarantują Ci bożonarodzeniowe stroiki dla firm, dzięki którym wprowadzisz magię Świąt Bożego Narodzenia. Stroiki bożonarodzeniowe ocieplą nawet najbardziej nieprzytulne wnętrze.

Stroiki dla firm – jak powinny wyglądać?

Przede wszystkim stroiki dla firm muszą być dopasowane do powagi i charakteru miejsca pracy – inne stroiki bożonarodzeniowe będą odpowiednie do wnętrza poważnej korporacji, a inne doskonale wpiszą się w charakter agencji reklamowej.

Ale jakieozdoby wybrać – stroiki bożonarodzeniowe w szkle, duże ozdobne wieńce na drzwi, a może stroiki dla firm w doniczce na kwiaty?

Wybierając świąteczne ozdoby do biura nie należy przesadzać z ich wielkością, trzeba pamiętać także o możliwych „przeszkodach” wpływających na żywotność ozdób – np. często otwierane drzwi – w takich warunkach stroiki dla firm warto zastąpić inną ozdobą.

Stroiki dla firm – jaki kolor ozdób wybrać?

 Tutaj na pewno sprawdzi się połączenie złota i czerwieni i niebieskiego oraz srebra. Warto udekorować je też girlandami oraz kokardami, suszonymi pomarańczami, laskami cynamonu.

  • Stroiki bożonarodzeniowe w szkle – proste, ale bardzo efektowne ozdoby, które cieszą się nieustanną popularnością jako stroiki dla firm. Do ich wykonania nadadzą się wysokie szklanki, wazy lub szerokie kielichy. To co znajdzie się w środku zależy wyłącznie od Twojej koncepcji.
  • Bożonarodzeniowe stroiki dla firm z szyszek – alternatywa dla tradycyjnych stroików z gałęzi. Takie stroiki bożonarodzeniowe są lekkie i ekologiczne, a na dodatek sprawdzą się zarówno jako ozdoba na stół jak i drzwi. Pięknie wyglądają w połączeniu z czerwonymi elementami. 
  • Wiszące stroiki bożonarodzeniowe – taką ozdobę możesz umieścić np. nad stołem w kuchni
  • Tradycyjne stroiki dla firm z gałązek – to sprawdzona klasyka w jej najlepszym wydaniu, dzięki której łatwo wprowadzisz świąteczny nastrój.

Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą!