Stroiki Wielkanocne

STROIKI WIELKANOCNE

Niedziela Wielkanocna to czas, gdzie całą rodzinami, zbieramy się przy wspólnym stole. Celebrujemy ten wyjątkowy dzień, który jest oparty na pięknej religijnej tradycji. Domy już przed tym dniem ozdobione są sezonowymi dodatkami, gdzie królują jasne kolory i świeże kompozycje kwiatowe, symbolizujące zbliżającą się wiosnę.

Stroiki Wielkanocne

Wiosenne dekoracje, które mogę dla Ciebie stworzyć:

Mini stroiki Wielkanocne:

Dostępne kwiaty: narcyzy, prymule, żonkile, szafiry, hiacynty lub krokusy

Średni stroik Wielkanocny:

klasyczny z 2 rodzajami kwiatów oraz gustownymi dodatkami. Naczynie zależne od stylu i dostępności, może być szklane, z tworzywa lub ceramiczne.

Stroik Wielkanocny PREMIUM 

to kompozycja kreatywna – wykorzystujemy kwiaty żywe oraz ekskluzywne dodatki i naczynia. Nadaje się do postawienia na ladę, komodę, biurko lub w centralnej części pomieszczenia.

 

Stroik Wielkanocny w formie las w słoju

Odpowiednio dobrane rośliny umieszczone w ozdobnym szklanym naczyniu. Wyjątkowo długa trwałość. Po usunięciu dodatków wielkanocnych idealnie nadaje się jako dekoracja całoroczna.

Potrzebujesz innego stroika Wielkanocnego? NAPISZ DO MNIE!

Stroiki wielkanocne

Stroiki Wielkanocne nadają wnętrzom klimatu

Stroiki wielkanocne nowoczesne są wyjątkową formą świątecznej ozdoby. W nowoczesnych kompozycjach możesz użyć wielu kwiatów i dodatków – tak naprawdę ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia. Pamiętaj, że stroik wielkanocny powinien pasować do twojego wnętrza i gustu. Stroiki mogą być przygotowane dokładnie tak, jak zechcesz z rozmachem – z dużą ilością kwiatów i dodatków. Podczas spaceru rozejrzyj się za gałęziami np. brzozy lub wierzby i wykorzystaj je jako delikatny dodatek do stroika.

Wianki na drzwi formą stroików Wielkanocnych

Swój dom możesz ozdobić na wiele sposobów. Duża część osób, oprócz wszystkim znanych stroików wybiera też wianki na drzwi. Jest to również forma stroika wielkanocnego. Wianki na drzwi stały się ostatnio modne, w szczególności w okresie Świąt Bożego Narodzenia, jednak istnieje część osób, które z powodzeniem wykorzystuje je również na Święta Wielkanocne. Wianek można przygotować w podobny sposób co stroik, z tym że od strony wewnętrznej należy zrobić pętelkę do powieszenia go na drzwiach. Do wianków rekomenduję dodawać raczej sztuczne rośliny, jeśli chcesz zawiesić go kilka dni przed świętami, z oczywistych powodów – świeżości.

Las w słoiku jako stroik świąteczny

Hitem sezonu i bardzo modnym rozwiązaniem może być również stroik w formie ozdoby w słoiku. Jeżeli potrzebujesz takiej ozdoby, odezwij się do mnie. To z pozoru łatwe zadanie może okazać się bardzo trudne 🙂 Do słoika należy dobrać odpowiednie rośliny bazowe, które przetrwają dłużej niż świąteczny sezon 🙂 Żeby nie zabierać Ci zabawy z przygotowania to odebrany ode mnie słoik możesz ozdobić żółtymi, pięknymi kokardami czy naklejkami. Spróbuj!