Stroiki do biura – pomysły na ich wykonanie

Cykl: dekoracje świąteczne do biura

O tym jak duży wpływ na aranżację wnętrza mają ozdoby najlepiej świadczą stroiki bożonarodzeniowe, które nie tylko stanowią przyciągający wzrok element dekoracyjny, ale także wprowadzają odświętny charakter. Decydując się na stroiki do biura przede wszystkim należy dopasować ich wygląd do designu miejsca pracy. Sprawdź nasze pomysły na stroiki do biura.

Stroiki bożonarodzeniowe do biura oferują niezliczone możliwości – wśród inspiracji znajdzie się coś zarówno dla fanów klasyki i tradycji, jak i dla osób ceniących minimalizm, czy też nowoczesny design.

Kompozycje, stroiki do biura z iglastych gałązek, szyszek, filcu, papieru, z bombkami i bez, z anielskim włosem, suszonymi owocami, aromatycznymi dekoracjami, które dodatkowo wprowadzą do biura aromatyczny, ciepły zapach.

Stroiki do biura – pomysły na świąteczny wystrój

Zanim przystąpisz do dekoracji stroików musisz ubezpieczyć się w: bombki, tasiemki, suszone owoce, anielski włos, ozdobne śnieżynki, gałązki jemioły, pałeczki cynamonu, dzwoneczki i wszelkie inne ozdoby, dzięki którym stroiki do biura będą jedyne w swoim rodzaju. 

  • Stroiki do biura ze świecami

W zależności od tego na jaką wersję stroika się zdecydujesz – klasyczną, czy nieco bardziej nowoczesną stroiki świąteczne do biura ze świeczkami mogą powstać na bazie koła lub stworzyć kompozycję w wysokim szklanym wazonie bądź kieliszku (wówczas będą przepięknie się komponowały na białym stole).

W środku możesz ustawić pojedynczą, grubą świecę lub trzy nieco cieńsze – jedno jest pewne, gdy tylko je rozpalisz efekt będzie spektakularny, a to za sprawą gry światła jaką stworzy płomień wraz z ozdobami dekorującymi stroiki do biura.

  • Stroiki, ozdoby z iglastych gałązek

Stroiki do biura, których bazę stanowią iglaste, aromatyczne gałązki, to tradycyjna dekoracja, którą warto dodatkowo wzbogacić o szyszki, kolorowe wstążki z materiału (czerwone, złote bądź błękitne), koraliki, bombki i anielskie włosy – razem stworzą małe arcydzieło, które każdemu wnętrzu nada odświętnego, eleganckiego klimatu.

  • Stroiki świąteczne do biura z szyszek

Stroiki z szyszek, to z pewnością odpowiednia propozycja dla osób nie lubiących przepychu, za to ceniących minimalizm i podejście do życia w stylu eko. Taka kompozycja już sama w sobie przyciągnie uwagę, a gdy dodatkowo udekorujesz ją czerwonymi bombkami, koralikami i drobnymi gałązkami iglaków ożywisz każdą salę konferencyjną, recepcję czy wejście do budynku. 

  • Stroiki w kształcie drzewek do biura

Zaletą tej ozdoby świątecznej jest przede wszystkim fakt, że w przeciwieństwie do okrągłych stroików możesz postawić go gdzie tylko Ci się marzy. Taka forma stroików będzie stanowiła piękną oprawę wejścia do Twojego biura i tym samym już po przekroczeniu progu Twoi współpracownicy oraz goście poczują serdeczną, magiczną atmosferę.

Szukasz inspiracji? Możemy ułatwić wybór dekoracji świątecznych do biura

Jak powinien wyglądać stroik świąteczny w kształcie drzewka? Możesz postawić na kompozycję z szyszek i bombek lub z samych bombek, którą dodatkowo ozdobisz na pniu delikatną wstążeczką np. czerwoną lub słomkową.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą. Razem z Holiday Decor przygotujesz niezapomnianą dekorację świąteczną.