Dekorowanie choinek – od czego zacząć?

Dekorowanie choinek jest najprzyjemniejszym momentem przygotowań do Świąt. Żywe choinki czy ekskluzywne choinki sztuczne – każda ma swoje zalety, jednak to dekoracje decydują o końcowym efekcie. Na pewno ekskluzywne choinki sztuczne są wygodne, ponieważ nie gubią igieł i można je użytkować wiele lat. Dekorowanie choinek nietłukącymi się ozdobami także daje ten komfort. Wolisz zapłacić raz na długi czas? Zdecyduj się zatem na ekskluzywną choinkę sztuczną i dokup do niej nietłukące się ozdoby.

Na co zwrócić uwagę

ekskluzywne choinki sztuczne
ekskluzywne choinki sztuczne

Aby wybrać odpowiednie dekoracje najpierw wybierz dominujący kolor w dekoracjach. Czy będzie to tradycyjny czerwony i złoty? A może różowy i biały? Dekorowanie choinek ma niebagatelne znaczenie, stąd potrzebna jest chwila zastanowienia. Jakie jest twoje wnętrze? Kolor dekoracji nie może przytłaczać, jego zadaniem jest podkreślenie atmosfery i nadanie jej niecodziennego odbioru. Ekskluzywna choinka sztuczna może mieć różne odcienie igieł, które imitują te naturalne. Firmy mogą wybierać, czy będzie to srebrzysty kolor, czy ciemny – taki jak igły jodły kaukaskiej, albo ciepły zielony. Gęstość gałązek także ma znaczenie. Ekskluzywna choinka sztuczna będzie miała gęsto ułożone gałązki, które nawet z bliska są praktycznie nie do odróżnienia od naturalnego drzewka.

Postaw na profesjonalistę

Dekorowanie choinek to połączenie cech naszego wnętrza i rodzaju wybranej choinki. O poradę odnośnie dekorowania choinek najlepiej zapytać dekoratorkę, Magdalenę Dębowską. Pani Magdalena Dębowska jest specjalistką, która od ponad 10 lat ubiera wnętrza w świąteczną magię. Jej dekorowane choinki były nawet w telewizji – przez wszystkie dni okołoświąteczne cieszyły wnętrza studio Pytanie na Śniadanie oraz Dzień Dobry TVN. Jak mówi sama specjalistka, dekorowanie choinek to jej pasja, która zawładnęła nią od wczesnego dzieciństwa. Pomysł na biznes był więc naturalną koleją rzeczy.

Magdalena Dębowska ubierze każdy rodzaj drzewka świątecznego: ekskluzywną choinkę sztuczną i prawdziwą żywą choinkę. Jest absolutną perfekcjonistką, doświadczenie zdobywała latami, a grono zadowolonych, lecz wymagających klientów stale się powiększa.